Nem alıcı silikajel Turuncu 1kg’lık

Renk değiştiren Turuncu  ( Orange ) Nem alıcı silikajel  (silica gel ) 1000 gr’lık.

 

 

Share Now:

Açıklama

Renk değiştiren Nem alıcı silikajel 1000gr’lık  Turuncu ( Orange )

Özellikler
Küresel veya düzensiz şekilli granüller formunda, jel şu anda mavi veya turuncu olarak sunulmaktadır. Ana bileşen olarak silikon dioksit içeren ürün, mavi silika jelin tüm işlevlerini yerine getirir ancak kobalt klorür içermez ve bu nedenle zararsızdır ve kirlilik içermez ve rengi bağıl nemle birlikte değişir.

Kullanım ..!
Temel olarak hassas aletlerin, ilaçların, benzin kimyasallarının, gıda maddelerinin, giysilerin, deri, elektrikli aletlerin, diğer endüstriyel gazların vb. Kurutulması ve neminin gösterilmesi içindir.
Nasıl kullanılır ?
Renk değişkenli silika jeli uygun bir kap veya pakete koyun ve kabı yerleştirin veya kurutma veya nem göstergesinin gerekli olduğu ambalaj. Bu jel, bağımsız olarak veya diğer silika jel türleri ile kombinasyon halinde kullanılabilir.

Not: Naylon ambalajından çıkmış paketi yırtılmış uzun süre hava ile temas etmiş silikajel ( Nem Alıcı ) işlevini yitirmiş olabilir ve kullanılmaması önerilir.

#silikajel #silicagel #silica #gel #nemalıcı #nemalici #silika #desicant #desiccant #dessicant #nemalıcısilikajel #rutubetönleyici #rutubetalıcı #nemtutucu #oksijenemici #oksijenemicipaket #silikajelpaketi #silicagelpaketi #slikajel #silikajelfiyat #nemalıcıfiyat #nemalıcınedir #nemtut #nemtutucu #istanbul #ankara #izmir #bursa #oksijenabsorber #nemçekici #nemlendirici #silikajelmarket #nemçek #sodyumsilikat #nemalıcıpoşet #korozyonönleyici #silikagel #silica-gel

Ek bilgi

Ağırlık 1,2 kg
Boyutlar 32 × 8 × 32 cm
Ne tür Ambalaj İstiyorsunuz

Vakumlu naylon ambalaj, Plastik Ambalaj

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Nem alıcı silikajel Turuncu 1kg’lık” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(0)
× WhatsApp Sipariş