Oksijen Absorber | Oksijen Emici | Deoxidizer 100cc

Oksijen Absorber ( Oksijen Emici ) Deoxidizer

OKSİJEN gıda ve ilaç ürünlerinde bozulmanın temel nedenidir. Ambalajın içindeki oksijen bile küçük miktarlarda ürün kalitesi ve bozulmanın hızını etkileyecektir. 
Share Now:

Açıklama

Oksijen Absorber (Oksijen Emici) Deoxidizer

OKSİJEN gıda ve ilaç ürünlerinde bozulmanın temel nedenidir. Ambalajın içindeki küçük miktarlarda ki oksijen bile  ürün kalitesi ve bozulmanın hızını etkileyecektir.

Oksijen Emici gıda ürünleri ambalaj içinde bulunan tüm oksijeni emmek üzere tasarlanmış bir aktif paketleme çözümdür. Bu bağımlılık olmadan hafif ekzotermik reaksiyon ile, kimyasal reaktif Fe2O3, non-toksik, kullanımı güvenlidir ajan antistaling bir türüdür. 

Oksijen ve karbondioksit emilimi nispeten güçlü kapasitesi ile, gıda ürünleri geniş bir yelpazede üzerinde tazelik tutma ihtiyacını tatmin edecek. Etkin bir şekilde oksijen ve karbondioksiti çıkarılması ve mühürlü bir paket içinde O2 ve CO2 serbest bir ortam yaratmak ederek, tazelik, orijinal tat ve gıda rengini tutacak, ve bayatlamayı oksidatif ekşime, kalıp, aerobik ve anaerobik büyüme engellemek mikroorganizmalar. Aynı zamanda etkili korozyon, paslanma gelişimini ve mühürlü giyim, enstrüman vb üzerinde küf oluşumunu engeller

Bir OKSİJEN ABSORBER ne yapar?

Oksijen emici nem ürün su miktarına veya çevredeki göre seçilir. Oksijen emici ambalajlı gıdalar ve bozulma, küf, renk değişikliği, besleyici değerler, böcek hasarı ve kalite kaybı kaybına karşı diğer ürünler korur. Gıda katkı maddeleri ve koruyucu kullanılmadan% 0.01 Oksijen emici etkili bir paketlenmiş gıdaların korur altına ambalajın içindeki oksijen artık ortadan kaldırarak. Oksijen emici raf ömrünü uzatır ama olduğu gibi ürün kalitesini tutar sadece.

Ayrıca, aerobik bakteri ve küf büyümesi yağ asitleştirme ile birlikte bastırılır. Ürünümüz etkili bir böylelikle ürünlerin tazeliğini koruyarak, ürün ambalajından oksijeni kaldırır. Ürünler uzun süreler için depolandığında, oksijen zararlı etkilere bir dizi yol açar. Özellikle, Oksijen o düşer ürünlerin kalite noktasına gıda besin değerini etkileyen ve artık belirtilen vitamin ve besin değerlerini içerir, bu tat ve lezzet bozulur, büyümeye bakterilerin oluşumunu neden olur. Oksijen emiciler, hava dostu mikropları önleyerek uzun süre taze ürünler tutmak için geliştirilmiştir.

Oksijen Emici Avantajları:

  • ,% 0.01’den az oksijen düzeylerini düşürür
  • Bireysel paketler veya rulo şeklinde mevcuttur
  • Ürün tazeliğini ve gıda kalitesi korur
  • Ürünün raf ömrünü uzatır
  • FDA GRAS Değerlendirilen: gıda ve gıda ile ilgili ürünlerin kullanım için güvenli
  • Şekillendirme kalıp, küf ve bakteri önler
  • Çevre güvenli ve kullanımı kolay

Uygulama:

Bozulabilir gıda 1. tazeliği korunması.
2.. Kalıp, yağ oksidasyonu, ekşime ve bayatlamasının gelişiminden kurutulmuş et ve balık ürünü önleyin.
3.. Güve, küf büyümesi, renk bozulması ve oksidatif ekşime karşı kurutulmuş meyve ve sebze koruyun.
4.. Farmasötik ürünlerin kalite ve lezzet korumak ve güve, küf ve mikroorganizmaların büyümesini bastırmak.
5. Çay, tütün, hububat, deri, vb kalitesini korumak
6. Metal, antik uzun vadeli korunması ve diğer değerli enstrümanın pas geçirmez elde edin.

Uyarı:

1. Bu ürün, düşük nem (su içeriği% 20 den az) için uygundur. Kullanıldığında malzeme kaybını azaltmak amacıyla, mümkün olduğunca fazla olarak hava dahil kullanarak etkisini artırmak için.

2. Bu ürün 30 dakika içinde bitirilmelidir, bitmemiş ürünler operasyon gerekliliklerine göre değilse, bir zamanlar açık kapatılmalıdır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Oksijen Absorber | Oksijen Emici | Deoxidizer 100cc” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(0)
× WhatsApp Sipariş